MAN L-2000 / Viti 2000 / 50000km

Shitet nga: Visar 22 Tet 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Éshté ne gjendje shumé té miré. Frenjet dhe Gomat té reja. Éshté pa i Doganuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim