MAN TGX 18.680 + CISTERN AUTOBOT

Shitet nga: denis 18 Mar 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
MAN TGX 18.680
680 PS
VP 2008
DOGAN + HOMOLOGIM RKS 1 VIT TE PLOT
FULL FULL EXTRA
NE GJENDJE PERFEKTE
EURO 5

CISTERN (AUTOBOT)
41000LIT
3 KOMORE

044136028
049136028
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim