MAN TGX 18.680 EURO 5 I REGJISTRUAR RKS

Shitet nga: denis 15 Gsh 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
MAN TGX 18.680
VITI 2008
I REGJISTRUAR RKS 1 VIT
ME FAKTUR
EURO 5
AUTOMATIK
TEMPOMAT
INTARDER
SENZOR (DISTANC)
NAVIGACION
KLIM
KARRIKAT LKUR
KARRIKAT KLIM+NXEMJE
FELLNE ALUMINI
6 GOMAT E REJA
FULL FULL EXTRA
NE GJENDJE SHUM SHUM TE MIR

044136028
049136028
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim