MAN kiper 41 464

Shitet nga: xxxx 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Man 41 464 kater aksa viti 2000 ne gjendje shum te mir
Kamjoni osht i gaqem per pun .


per ma shum informata
ne tel 044180 339.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim