MAN 8.163

Shitet nga: Kujtim Gashi 10 Pri 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: 8-163
Shes Kamjanin MAN 8.163 Miller Kiper Viti 1999 Doganen Homologimin i Ka Te Kryme eshte Ne Gjendje Te Rregullt 044.825.678
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim