MERCEDES 1317

Shitet nga: HYSEN 03 Mar 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
MERCEDES 1317
Viti 1984
CISTERN AUTOBOT
PER ME SHUM INFO KONTAKTONI NE NUMER

044127711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim