MERCEDES-BENZ-SPRINTER 312 KIPER

Shitet nga: Gazmend Gashi 04 Nën 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Makina esht e sapo ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mir teknike viti I prodhimit 96 kiper
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim