Man 26-332

Shitet nga: Qendrim kastrati 01 Mar 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion MAN 26-332 viti 1991 osht ne gjendje te mire terhek edhe me goma te para numri tel : 044/140 213
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim