Man Mikser

Shitet nga: Sadri 07 Shk 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Man Mikser viti 1990 8m3 ne gjendje te Rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim