Maqina

Shitet nga: Xx 11 Dhj 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes keto maqina per auto larje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim