Mercedes 11 17

Shitet nga: Arber 27 Dhj 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes mercedes 11 17 ne gjendje teper te mir i qlajmruar per me shum kontakto 044763851
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim