Mercedes 1117

Shitet nga: Arber 13 Dhj 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin 1117 i qlajmruar per me shum 044763851
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim