Mercedes 1117

Shitet nga: Arbnori 02 Shk 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes mercedes 1117 me bllokada nje gjendje shum te mir teknike ne goma te reja regjistrim edhe 7 muj kontakto 044763851 049 595046
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim