Mercedes 16 19 Millerr kiper

Shitet nga: Hagji 05 Jan 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamjoni esht ne gjendje te rregull per info kontakto ne nr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim