Mercedes 1622

Shitet nga: Agim 24 Mar 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Kamionin Mercedes 1622 , ne gjendje shum t rregullt , i çlajmruar , Qmimi sipas marrveshjes , per informata me te hollsishme na kontaktoni ,Ju mirpresim !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim