Mercedes 1824 viti 95 me kran

Shitet nga: Arsim Ademaj 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes1824 viti 95 me kran i doganuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim