Mercedes 207 Dupllo kabin

Shitet nga: Hilmi 09 Pri 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kamioneta Mercedes 207 viti 1981 Dupllo kabin i Qlajmruar ne gjendje te rregullt per info 044 267 342
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim