Mercedes 207

Shitet nga: Hilmi 10 Gsh 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes 207 Dupllo Kabin viti 1981 i Qlajmruar ne gjendje te rregullt 044 267 342
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim