Mercedes 310

Shitet nga: dani 18 Tet 04:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
mercedes 310 2-8
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim