Mercedes 508 kipper

Shitet nga: Sherif 23 Shk 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin Mercedes 508 ne gjendje te rregullt i regjistruar RKS është kipper hidraulik per me shum informata kontaktoni ne numrat telefonike me posht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim