Mercedes 814

Shitet nga: Hakija 13 Sht 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes 814
viti 1992
6 - shpejtsi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim