Mercedes Actros 32-41

Shitet nga: Qamil 12 Mar 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
I Po sa ardhur nga zvicrra doganen e pagume viti i prodhimit 2006
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim