Mercedes Benz 207

Shitet nga: Osman shala 28 Dhj 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes 2.4 Dizel i regjistruar deri ne gusht 2016 është ne gjedje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim