Mercedes-Benz Sprinter

Shitet nga: Mercedes 21 Dhj 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedesi eshte ne gjendje shume te mire teknike , i ardhur nga zvicrra , Çmimi 4500 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim