Kamjon

Shitet nga: Agron 03 Pri 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 1217
Mercedes 12 17 ne gjendje te mir teknike, posedon edhe ansoret e aluminit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim