rimorkio per kontinjera`

Shitet nga: bajram 19 Mar 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 18-43
SHES RIMORKIO PER KONTINJERA NE GJENDJE SHUM TE MIRE , PER ME SHUM INFO TELEFONONI ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim