mercedes 709

Shitet nga: xxxxxx 31 Mar 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 709
shes kamionin mercedesbenz 709 regjistrim edhe 2 muaj ne gjendjete mir gumat e reja viti prodhimit 1992 sanakin 5 metra mundesindrrimi me golf 4 per me shum informata kontaktoni ne numrin e telefonit 044214810
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim