Kamion Actros

Shitet nga: Florim Morina 03 Sht 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Actros
Është shitur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim