Mercdes Benz Atego 1223

Shitet nga: Armi 11 Mar 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
Shitet kamjoni ne gjendje te rregullt me te gjitha te kryme ni vit regjistrim per ma shum thirrni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim