Mercdes Benz Atego 1223

Shitet nga: Armi 13 Mar 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 000 EUR   180 000 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
Shitet kamjoni ne gjendje te rregullt ni vit regjistrim viti prodhimit 2002 per ma shum thirrni 049155448
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim