USHIT Per flm

Shitet nga: sahit 14 Pri 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Mercedesi osht ne gjendje prefekte per ma zgjanimisht thirrem ne tel.ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim