UuuuuuSHITsprinter 312 flm

Shitet nga: sahit 28 Mar 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 950 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Mercedesi osht tip top sapoardhur nga zvicrra me dogan te pagume tip top.per ma zgjanimisht thirrem ne tel.ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim