Kamjonet mercedes ndrrim me gjip

Shitet nga: Arton 16 Jan 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Kamjoneta esht ne gjendje shum te mir rks 1 vit regjistrimi i 3 ne ks ndrrim me gjip
Viber +37744708700
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim