Mercedes. 407

Shitet nga: Idriz 12 Pri 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Është ne gjenje. Te mir Pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim