Mercedes 207 dupllo kabin

Shitet nga: Muhamet 02 Pri 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Shes Mercedes Kamjonet

Ne gjemdje te rregullt

viti i prodhimit 87
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim