Mercedes Dupllo Kabin 207

Shitet nga: Muhamet 22 Mar 07:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Shes Mercedes Benz 207
Ne Gjendje te rregullt
Ne Vitin e Prodhimit 87
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim