Mercedes Sprinter 212

Shitet nga: gjevat 10 Mar 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
shes kombin Mercedes Sprinter 212 , ka fiks nje vjet qe ka ardh nga Gjermania , rks tabela te qlajmrume , nuk ka denim garantojm qe nuk eshte hipotek , ne gjenjde shum te mir... qmim shum te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim