Mercedes Sprinter 311 Cdi Urgjent

Shitet nga: Armend 16 Nën 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 750 EUR   4 500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
URGJENT urgjent
mercedes sprinter 311 Cdi
ne gjendje perfekte
i sapo ardhur nga Gjermania
Sprinter 311
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim