Mercedes Sprinter 412 Marimang Shlep 044566000

Shitet nga: edi 19 Maj 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Mercedes Sprinter 412 d
i posa ardhur nga jasht
i doganuar dhe regjistruar RKS
ne gjendje extra te mir inox rampa fabrikisht shlep goma te reja marimang shlep karrotrec autoshlep shlep ndrrim i mundshem
shitja me faktur TVSH

info...044566000 dhe 044542000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim