Mercedes furgon 310

Shitet nga: dani 15 Krr 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Mercedes furgon 310
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim