Mercedes sprinter

Shitet nga: E-PETROL SH.P.K 15 Pri 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
mercedes sprinter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim