Mercedes sprinter

Shitet nga: Asllan 28 Krr 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Mercedes sprinder 311 cdi ne gjendje shum te mir i ardhur nga gjermania viti i prodhimit 2003 cdi per me shum na kontaktoni ne tel +377 44 391 697 ose ne viber .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim