USHIT FLM 8000euro sprinter 311cdiFrigorifer nga

Shitet nga: sahit 26 Maj 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 300 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Mercedes sprinter osht ne gjendje prefekte tip top. Tkalume 250000 me liber tservisit per ma zgjanimisht thirrem ne tel.ose
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim