UUU SHIT - Mercedes Benz Sprinter 315 CDI

Shitet nga: Sylejmani 31 Mar 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 900 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Shes Kombin Mercedes Benz Sprinter 315 CDI MUNDSI NDRIMI

VETURA ESHTE E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA
VETURA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE THE OPTIKE
VETURA POSEDON KLIM ABS AIRBAG AUTOMATIK TIPTRONIK
VETURA ESHTE E GAT 520CM DHE E LART 245CM

PER MA SHUM INFO MUND TE NA KONTAKTONI NE TEL
044 495 561 OSE 049 230 255 DHE 049 55 10 77
MUNDENI EDHE VIBER-WHATSAPP
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim