Mercedes vito

Shitet nga: mercedes vito 16 Pri 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vito
shes mercedes viton disel 2,2 de ne gjendje te mir regjistrim ni vit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim