Mercedes Frigorifer

Shitet nga: Riza 07 Gsh 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet ne gjendje te rregullt pa dogan
Me klime
Frigorifer ne gjendje te mire
Kontaktoni ne telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim