Mercedes Sprinter - Craffter Wolsvagen

Shitet nga: Valon 16 Shk 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes Benz -Sprinter Maxi i sapo ardhur nga gjermanija ne gjendje shum te mir teknike
Viti 2007
Kh / 140000 me liber servisi Mercedes

Craffter Wolsvagen i sapo ardhur nga gjermanija ne gjendje shum te mir teknike
Viti 2009
Kh/ 220000 me liber Servisi wolsvagen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim