Mercedes Sprinter

Shitet nga: miftar 18 Maj 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet mercedes sprinter 310d ne gjendje te mir teknike viti 2001 abs regjistrim rks per ma shum na kontaktoni ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim