Mercedes Vito 111 cdi

Shitet nga: ed 01 Jan 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 800 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
vetura nga zvicrra e doganume dhe ka tabelat dej 09.2016 . shum makine e mir dhe e servisume me rregull ka klim . gumat e reja ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim