Mercedes sprinter 2005

Shitet nga: Qazim 19 Dhj 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Kamijonin mercedes sprinter me Targa te Suedis , eshte ne gjendje shum te regullut dhe qmim shum te volitshem !
Per ma shum info telefono
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim